• Informacje ogólne
  • Przykładowa realizacja
  • Pakiet zawiera
  • Wyłączenia
  • FAQ

PAKIET PODSTAWOWY zawiera:

– Spersonalizowany plan wyjazdu na każdy dzień:  opis trasy oraz co czeka Cię fajnego

– 2 propozycje najkorzystniejszych połączeń lotniczych

– 1 opcja noclegu na każdy dzień

– 2 informacje o tym, co robić każdego dnia

– Ogólne informacje co do środków transportu na miejscu

 

Dla jednego z moich klientow zrealizowałam projekt trzydniowej podróży do Bergen w Norwegii obejmującej informacje o najkorzystniejszych połączeniach lotniczych w dwie strony z Gdańska do Bergen i propozycję ekonomicznego noclegu. Ponadto, w ramach planu uwzględnione zostały informacje o najsprawniejszych sposobach przemieszczania się po mieście, jak również możliwych zniżkach na komunikację miejską i bilety wstępu. Zważywszy na warunki pogodowe (skandynawska jesień) plan uwzględniał krótkie trekkingi w pobliżu miasta wraz z alternatywą w postaci atrakcji w formie muzeów, przejażdżki kolejką, zwiedzania zamku oraz targu.

PAKIET PODSTAWOWY zawiera:

– Spersonalizowany plan wyjazdu na każdy dzień:  opis trasy oraz co czeka Cię fajnego

– 2 propozycje najlepszych połączeń

-1 opcja noclegu na każdy dzień

-2 informacje o tym, co robić każdego dnia

-Ogólne informacje: jak się przemieszczać

 

 

-Kosztorys podróży

-Wskazówki: przygotowanie praktyczne

-CO i GDZIE zjeść na miejscu

-Spis ciekawostek i zwyczajów o danym kraj

– Mapa  z zaznaczoną trasą, noclegami i atrakcjami

– Wskazanie najlepszych miejsc do robienia zdjęć

– Plan „B” na brzydką pogodę

– DORADZTWO W TRAKCIE PODRÓŻY

Znajduję dopasowane do Twoich potrzeb połączenia lotnicze lub kolejowe. Zadbam, by były w dobrej cenie, poinformuję Cię o zniżkach. Otrzymasz ode mnie bezpośredni link, po kliknięciu w który zarezerwujesz bilet. Informacje na temat rezerwacji i godzin wyjazdu będą w Twoim indywidualnym planie podróży. Oferuję także przypomnienie oraz pomoc w dokonaniu odprawy.

Dostaniesz maksymalnie 2 propozycje noclegu w każdym miejscu, które będziesz odwiedzał w trakcie Twojej podroży. Pomogę wybrać, gdzie warto zostać na noc i jak długo – lub, czy lepiej jest ustalić jedną bazę wypadową na cały wyjazd.
Sprawdzone noclegi będą dopasowane do budżetu, oczekiwanego standardu oraz innych preferencji (np. hotel w centrum, z widokiem na morze, basenem, menu bezglutenowym).

W swoim planie podróży znajdziesz najlepsze, dopasowane do Ciebie opcje spędzania czasu w danym miejscu, ze wskazaniem godzin dostępności/otwarcia, adresu, ewentualnych kosztów wstępu oraz konieczności rezerwacji.
Będziesz mógł/a wybrać spośród kilku opracowanych na podstawie Twoich zainteresowań opcji. Jeśli jesteś smakoszem – znajdziesz najlepsze jarmarki z jedzeniem i kursy gotowania, jeśli kochasz aktywny wypoczynek – dokładne trasy trekkingowe. Jeśli nie cierpisz zwiedzać muzeów – nie będzie ich w planie.

Zestawienie informacji o tym jak najwygodniej, najkorzystniej pod względem funduszy i innych preferencji przemieszczać się z punktu A do punktu B. Wraz z rozkładem jazdy, przystankami, cenami biletów lub warunkami wypożyczenia auta.

Masz już przygotowany własny plan, ale potrzebujesz pojedynczych informacji o najlepszym sezonie na podróż, aktualnej sytuacji w kraju, do którego jedziesz lub tradycyjnych potrawach lokalnej kuchni o obcobrzmiących nazwach, które zawierają gluten lub inne alergeny?
2. Wybierasz się w podróż kamperem i potrzebujesz pomocy jedynie w ustaleniu trasy?
3. W trakcie podróży chcesz zrobić niespodziankę ukochanej osobie, ale nie masz pomysłu?
4. Szukasz patentów na wartościowy czas z dzieckiem w trakcie wyjazdu?
5. Chcesz wyszukać tylko tanie bilety lotnicze?
6. Masz inne pomysły?
Nie ma sprawy! Napisz do mnie, za darmo zapewniam wtedy indywidualną wycenę.